Установка натяжних стель: процес, види та вартість

Ціна на натяжні стелі за м2 з роботою та установкою в Кропивницькому та області.

Натяжні стелі виробництва Китай кольорова гамма 100 кольорів! – ціна з роботою від 250 грн за м2

Фактурні натяжні стелі – ціна з роботою від 380 грн за м2

Перфоровані (вирізані) стелі – ціна з роботою від 750 грн за м2

Натяжні стелі з фотодрукуванням – ціна з роботою від 600 грн за м2

Цікавить професійна установка натяжних стель в Кропивницькому (Кіровограді)? Ми підготуємо для вас вигідні пропозиції!

Фахівці нашої компанії вам розроблять дизайн стелі, допоможуть у виборі конструкції та освітлення, майстерно виконають монтажні роботи.

Від нашої компанії діють гарантії на полотна та монтаж. Наші бригади монтуватимуть натяжні стелі будь-якої складності в усіх типах приміщень. У нас великий досвід.

Натяжна стеля – це одне з найбільш сучасних і вдало рішень для вашого будинку. Таке покриття відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, простотою установки та подальшої експлуатації. Крім того, воно досить довговічне, адже в середньому термін його служби становить близько 30-50 років.

Глянцеві натяжні стелі – Така стеля відображає світло, як дзеркало, завдяки чому можна візуально збільшити площу приміщення. Чим темніший колір полотна, тим чіткіше буде відображення.

Матові натяжні стелі – виготовляються зі спеціальної ПВХ плівки, яка не має відблисків і зовні схожа на звичайне побілку.

Сатинові натяжні стелі – мають трохи блискучу поверхню. На його поверхні не помітні крупинки, як на матовому покритті.

Фактурні натяжні стелі – виготовляються зі спеціальної плівки ПВХ з рельєфною поверхнею. Фактурне покриття з рельєфами, орнаментами та узорами відкриває широкі декоративні можливості.

Перфоровані (вирізані) стелі – складаються з двох і більше ПВХ плівок – одна з них з перфорованими вирізами. Різноманітність варіантів перфорації дозволяє створювати полотна з зображеннями різної тематики.

Натяжні стелі з фотодруком – Завдяки фотодруку на натяжних стелях тепер доступний будь-який вид над головою.

Вартість натяжної стелі залежить від розмірів приміщення, виду плотна, складності конструкції, комплектації. Точна ціна на натяжну стелю визначається після попереднього заміру приміщення нашим спеціалістом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × three =