Сайт profibud.kr.ua  дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі “Сайт”) тільки для особистого некомерційного використання за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інші дані про право власності, що містяться в початкових матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим способом для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.

Матеріали та послуги цього сайту надаються “як є” без будь-яких гарантій. profibud.kr.ua  не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг, наданих на цьому сайті. profibud.kr.ua може в будь-який час без повідомлення вносити зміни в матеріали та послуги, надані на цьому сайті, а також в згадані в них продукти та ціни. У разі застаріння матеріалів та послуг на цьому сайті profibud.kr.ua не зобов’язується оновлювати їх. Profibud.kr.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-яку шкоду (включаючи, але не обмежуючись шкодою від втрати прибутку, даних або від перерви в бізнес-діяльності), що виникла в результаті використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, клеветницьким, ображає мораль, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовим, етнічним, статевим, релігійним, соціальним ознаками, містить образливі висловлювання щодо конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує діюче законодавство України. Ви згодні, що будь-яке ваше повідомлення profibud.kr.ua може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати за своїм власним баченням. profibud.kr.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.

Ми використовуємо різні технології для збору та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт profibud.kr.ua (детальніше про захист та обробку персональних даних). Це може включати запис одного або декількох куків або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з’явитися на інших сайтах.