Перфоровані (різьблені) натяжні стелі: функціональність та естетичність в одному виробі

Якщо ви хочете освіжити інтер’єр, зробити його більш цікавим та сучасним, достатньо замовити різьблену стелю в Кропивницькому (Кіровограді).

В сучасному світі дизайн інтер’єру є не менш важливим елементом, ніж меблі чи декор. Одним із найпопулярніших та практичних рішень для оформлення стель є встановлення натяжних стель. А компанія “Профібуд” у Кропивницькому пропонує своїм клієнтам перфоровані (різьблені) натяжні стелі, які забезпечують унікальний дизайн та забезпечують комфортне мікрокліматичне середовище.

Перфоровані (різьблені) стелі – складаються з двох і більше плівок пвх – одна з них з перфорованими вирізами. Різноманітність варіантів перфорації дозволяє створювати полотна із зображеннями різної тематики. Це можуть бути як звичайні абстрактні фігури, так і квіти, метелики та інші силуети.

Перфоровані натяжні стелі здатні підтримувати стабільну температуру та вологість повітря, що дозволяє їм застосовуватися у будинках, де проживають діти та люди з хворобами дихальних шляхів. Крім того, вони дозволяють покращити акустичні властивості приміщення, знизити ехо та покращити якість звуку.

Різьблені натяжні стелі – отвори в стелі не розтягуються і не деформуються з часом, зберігають свій колір і дизайн протягом довгих років. Можуть прикрашати як житлові, і громадські приміщення. Не потребують особливого догляду.

Ціну монтажу такої стелі ви можете дізнатися у наших менеджерів зателефонувавши.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × five =