Обігрівачі ECOTEPLO: ефективні та екологічні рішення для опалення

Керамічні обігрівачі ECOTEPLO від виробника

Історія створення керамічних обігрівачів ECOTEPLO досить цікава та незвичайна для українського виробника. Чому? Тому що більшість виробників спочатку починають виробництво і потім проводять тести на своїх клієнтах… Ми пішли іншим шляхом!

Ще у 2016 році розпочалися перші розробки конструкції інфрачервоних керамічних обігрівачів ECOTEPLO. Було створено потужну команду з інженерів, дизайнерів та фахівців з альтернативної енергетики. Перед командою стояло лише одне завдання «Створити обігрівач, який реально обігріватиме»!

Щомісяця розроблялася нова модель обігрівача, але вони мали свої недоліки, як і переважна більшість обігрівачів, що продаються на ринку України. Так тривало 2 роки… Нові моделі ставали кращими, але до «ідеального результату» не дотягнули. Розробники не досягли своєї мети, тому на ринок України обігрівачі так і не вийшли.

2018 рік був переломним.

В Україні панує газова криза, субсидії скасовуються, комунальні платежі стрімко зростають.

Завод виробник приймає радикальне рішення – до розробки обігрівачів запрошуються троє студентів, які стали переможцями Всеукраїнської олімпіади з теплової енергетики та фізики. Вони протягом 2 місяців розробляли «Ідеальний обігрівач», який мав добре гріти та мало споживати енергію.

Результати виявилися неймовірними !!!

Зменшено споживання електроенергії на 67%.
Обігрів відбувається одночасно трьома видами тепла (тепловий, інфрачервоний, конвекційний).
Чим довше працює обігрівач, тим менше він споживає.
Чи не сушить повітря.

“Це неможливо” – скажуть скептики, “Це було складно, але все вдалося” – скромно відповідають розробники керамічних біоконвекторів ТМ “Еcoteplo” після 8 місяців тестування.

І насамкінець… Девіз ТОВ «ЕКОТЕПЛО ЮА»: «Економія – замість тисячі слів…» говорить сам за себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + eight =