Olmo – надійні кондиціонери з інноваційними технологіями

Компанія OLMO Industries Ltd. – Це виробник кліматичної техніки нового покоління. У конструкції кондиціонерного устаткування виявили здійснення нові інженерні розробки.

Кондиціонери OLMO розроблені, щоб ідеально відповідати і потребам та побажанням споживачів. Стильний дизайн, компактність та низький рівень шуму перетворюють її на ідеальний вибір.

Технічні інновації були і залишаються головним двигуном зростання компанії OLMO, яка ні на крок не відступає від стратегії використання провідних технологій для створення комфортного, енергозберігаючого, надійного та зручного в експлуатації обладнання. Кондиціонери OLMO виробляються у тісній співпраці з японськими корпораціями Toshiba, NEC, Matsushita та ін. Зокрема, використовуються компресори Matsushita, Toshiba, Copeland, процесорні вузли та електронні компоненти – NEC та Toshiba.

Всі перераховані вище переваги підтверджують, що кондиціонери «Олмо» по праву заслуговують називатися одними з найкращих в Україні. Вони підійдуть для використання у побуті, офісних приміщеннях, торгових центрах, розважальних закладах та інших об’єктах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =